ספרים חינם

בגידה

מחבר: סטאן טלצ'ין
שפה: עברית/רוסית

בגידה! מילה זו ביטאה את תחושת הזעזוע של סטאן טלצ'ין, איש עסקים יהודי מצליח, כשהודיעה לו בתו, ג'ודי, שגילתה שיש בררה אחרת בחיים.

סטאן נדהם מדבריה של בתו. הוא ראה בהם מעשה של בגידה המכוון נגד משפחתם, נגד עם ישראל, נגד המורשת הלאומית. משום כך החליט שכל עוד נפשו בו, יראה לג'ודי את גודל המשגה שעשתה וכך תאוחד המשפחה מחדש. בכעס גדול פנה לחקור ולחפש עובדות שינתצו את גילויה החדש של ג'ודי. התהליך ארך מספר חודשים. ספר זה הוא הסיפור האמתי של קורות אותם חודשים ושל מה שהתרחש לאחר מכן.

למה דווקא אני?

מחבר: יעקוב דמקני
שפה: עברית

סיפורו הביוגרפי של יעקוב דמקני, ישראלי ממוצא פרסי ושודד בנקים לשעבר, שמצא את המשיח ישוע וחייו קיבלו תפנית של מאה שמונים מעלות. למרות הקושי והדחייה הקדיש יעקוב את חייו לבשר את הבשורה הטובה ברחובות תל אביב ובערים אחרות כשהוא קורא לבני עמו לחזור בתשובה ולקבל כמושיע נפשם את מי שדחו אותו לאורך ההיסטוריה. בינואר 2018 יצא למסכים סרט "אוח חדשה" בבימוי דורון ערן שמתבסס על הספר "למה דווקא אני?"

האהבה לא תימוט לעולם

מחבר: מיכאל קרפובצקי
שפה: עברית

בסיפור עוצר הנשימה הזה, תמצא דברים מעניינים רבים. יש בו שמחה ועצב, הרפתקאות ומלחמה, ולא מעט הומור. יש בו היבטים של התרבות היהודית, של הגיאוגרפיה הארץ-ישראלית ואפילו פוליטיקה.
אבל הסיפור המרכזי של הספר הזה, הוא הסיפור האנושי שאלוהים התווה באהבתו הממלאת את החיים במשמעות. רק אהבה הופכת את החיים ליפים באמת ומחזקת את רוחו ואת ליבו של האדם. רק בעזרת האהבה אפשר להתגבר על כל ניסיון. רק באהבה אפשר למצוא כל חוכמה, כוח והשראה, כי אלוהים עצמו הוא אהבה.
הספר חושף את חייו ואת גורלו של אדם שחיפש אחר משמעות החיים. שביל החיפוש שלו מוביל אותו לאלוהים, המגלה לו אהבה בלתי נתפסת, שאי אפשר להפסיק להתפעל ממנה. האהבה עזה ממוות, כי
האהבה לא תימוט לעולם!

עורך דין מוכיח את קיומו של אלוהים

מחבר: ג'ים יעקוב
שפה: עברית

ג'ים יעקב, עורך דין מוערך בארה"ב, היה אתיאיסט מושבע. רוב ימיו הוא חשב שהתנ"ך הוא אגדה, אך שינה את דעתו בעקבות לימוד מעמיק. בספר זה הוא מציג את עמדותיו בעבר ומפריך אותן בתבונה. וכך הוא כותב בהקדמה לספר: "כל מה שאני יכול להציע לך זו פיסת מידע שהייתי שמח מאוד לו הייתה מובאת לידיעתי לפני שנים רבות". הספר בוחן נושאים מהותיים כמו האמונה, החיים והחיים שאחרי המוות. האם יש הוכחות לקיומו של אלוהים? האם הכתוב בכתבי הקודש הוא אמת? מדוע יש כל כך הרבה סבל בעולם? על שאלות אלה ואחרות עונה ג'ים יעקב בתבונה, בהרחבה ובצורה משכנעת.

עורך דין מוכיח שישוע קם לתחייה

מחבר: ג'ים יעקוב
שפה: עברית

האם תחיית ישוע מהמתים היא רק עניין של אמונה, או יש לה ראיות היסטוריות? איך אירוע כזה יכול להתרחש? האם אירוע על-טבעי יכול להיות אמין מבחינה היסטורית?

צופן דה וינצ'י, בדיה או אמת

מחבר: גרי ויליאמס
שפה: עברית

רב מכר של דן בריאון “צופן דה וינצ’י” זכה להצלחה מסחררת. הספר תורגם לארבעים שפות והמחבר גורף מיליונים רבים. הקוראים נשבים בקסמו של המותחן שסוחף אותם למסע מרטיט של היסטוריה ודת, רצח ותככים.

השפעתו של הספר הייתה רבה והוא הפך לנושא חם שהעסיק את כל אמצעי התקשורת. כיצד הוא השפיע עליך ועל דעותיך? האם אפשר להסתמך על העובדות שהוא מציג? האם זו בדיה או אמת? גרי ויליאמס, מנהל בית הספר לתיאולוגיה אוק היל שבלונדון, משיב בספרון זה על שאלה מהותית זאת ומכוון את הקורא לסיפור הרבה יותר מרתק שמבוסס על עובדות מוכחות.

Yeshuaקוראים לו ישוע

מחבר: משה רוזן
שפה: עברית

לפני שנים רבות חזה התנ"ך את בואו של האחד שיגאל את העולם מרוע ומחטא, ויכונן סדר חדש. ספר זה בוחן את הנבואות האלה, במטרה לבדוק אם הן התגשמו בדמותו של ישוע. אם הן לא יתגשמו, אין ספק שאנחנו, היהודים, צריכים לדחות אותו. אבל אם ישוע הוא באמת המשיח, עלינו להאמין בו ובאלוהי ישראל ששלח אותו. לכל הפחות עלינו לבחון את הראיות ולבדוק על מה הן מצביעות.

Yeshuaלמה דברים רעים קורים לאנשים טובים?

מחבר: מלווין טינקר
שפה: עברית

הטענה העיקרית של אנשים שאינם מאמינים היא שלא יתכן שאלוהים הוא גם טוב וגם כל-יכול. אבל על פי כתבי הקודש יש סיבות לקיום הסבל בעולם. אנשים טובים אכן חווים כאב וסבל, ולעתים קרובות אנחנו מתקשים להבין מדוע אלוהים אוהב מניח להם לסבול. ספר מספק תשובות חדות ואמינות שיסייעו לך להתמודד עם השאלה הקשה.

הפרק האסור

מחבר: י.ש. אוסטרובסקי
שפה: עברית

הגלות והגאולה בעיני הנביא ישעיהו בן אמוץ

תהילים

שפה: עברית

ספר תהילים עם ציון נבואות על המשיח.

 

הברית החדשה

שפה: עברית (התרגום החדש)

בן דוד

מחבר: הבשורה על-פי מתי
שפה: עברית

ספר הבשורה על-פי מתי הוא אחד מתוך ארבע עדויות על חיי ישוע מנצרת. מתי, אחד משנים-עשר השליחים, מרבה לצטט מהתנ"ך ועוסק בסוגיות הנוגעות לתורה, בהדגישו כי ישוע בא בראש ובראשונה לישראל, בהתאם להבטחות אלוהים בתנ"ך. יותר מאחרים הוא מקשר מאורעות ומעשים בחיי ישוע לנאמר בפי נביאי התנ"ך ובכך נותן תוקף למשיחיותו של ישוע.

תורה נביאים כתובים ברית חדשה

שפה: עברית (ברית חדשה: התרגום החדש)

מידות: 13X10 ס"מ

 

תנ"ך וברית חדשה בערבית

שפה: ערבית

 

מפי הנביאים

נבואות מכתבי הקודש
שפה: עברית

Cover_Hazarato_smallלנצח את הסרטן

מחבר: ג'ון פייפר
שפה: עברית

כיצד עלינו המאמינים להגיב כאשר הסרטן תוקף אותנו או את יקירנו?

 

משיח, קומיקס

שפה: פרסית

 

משיח, קומיקס

שפה: ערבית

 

משיח: תקוות ישראל וחמדת כל הגויים

מחבר: פ.א. גוטהייל
שפה: עברית

הספר נכתב במטרה לדבר אל לבם של היהודים, בני עמו של המחבר ולהסביר להם מהתנ"ך מהי דעת אלוהים אמיתית, מהי זהותו של המשיח ומהי דרכו היחידה של החוטא להימצא צדיק לפני אלוהים קדוש. הספר נכתב הרבה לפני שהחל ה' להשיב את עמו ישראל אל אדמתו וקמה מדינת ישראל.

 

 

לא סתם נגר!

מחבר: ג'וש מקדואל
שפה: עברית

מה עושה את ישוע כה שונה? ייתכן שהיה אדם טוב, אפילו מורה דגול – אך מה לו ולחיינו היום?

 

 

 

מדע ואמונה – הילכו שניים יחדיו?

מחבר: טומי פוטרמן
שפה: עברית

האם מדע ואמונה הן שתי השקפות עולם הסותרות זו את זו? האם ייתכן לאמץ גישה מדעית ובה בעת לדבוק באמונה באלוהים שתכנן את היקום ומקיים אותו, וזאת מבלי לגרוע ממידת הסיפוק האינטלקטואלי? האם האמונה נוגדת את ההיגיון? בהסתמך על ניסיונו כמדען וכחוקר פעיל במוסד להשכלה גבוהה בארץ וכחבר בקהילה משיחית, פרופסור פוטרמן דן בשאלות אלה ואחרות, ומראה ששתי הגישות – זו של מדע וזו של אמונה – משלימות להפליא זו את זו.

 

 

 

אלוהותו של המשיח

מחבר: הרלד פולש
שפה: עברית

בחינת טעוניו של ישוע מנצרת לאור כתבי הקודש וספרות חז"ל