ספרים חינם

בגידה

מחבר: סטאן טלצ'ין
שפה: עברית/רוסית

בגידה! מילה זו ביטאה את תחושת הזעזוע של סטאן טלצ'ין, איש עסקים יהודי מצליח, כשהודיעה לו בתו, ג'ודי, שגילתה שיש בררה אחרת בחיים.

סטאן נדהם מדבריה של בתו. הוא ראה בהם מעשה של בגידה המכוון נגד משפחתם, נגד עם ישראל, נגד המורשת הלאומית. משום כך החליט שכל עוד נפשו בו, יראה לג'ודי את גודל המשגה שעשתה וכך תאוחד המשפחה מחדש. בכעס גדול פנה לחקור ולחפש עובדות שינתצו את גילויה החדש של ג'ודי. התהליך ארך מספר חודשים. ספר זה הוא הסיפור האמתי של קורות אותם חודשים ושל מה שהתרחש לאחר מכן.

עורך דין מוכיח את קיומו של אלוהים

מחבר: ג'ים יעקוב
שפה: עברית/רוסית

ג'ים יעקב, עורך דין מוערך בארה"ב, היה אתיאיסט מושבע. רוב ימיו הוא חשב שהתנ"ך הוא אגדה, אך שינה את דעתו בעקבות לימוד מעמיק. בספר זה הוא מציג את עמדותיו בעבר ומפריך אותן בתבונה. וכך הוא כותב בהקדמה לספר: "כל מה שאני יכול להציע לך זו פיסת מידע שהייתי שמח מאוד לו הייתה מובאת לידיעתי לפני שנים רבות". הספר בוחן נושאים מהותיים כמו האמונה, החיים והחיים שאחרי המוות. האם יש הוכחות לקיומו של אלוהים? האם הכתוב בכתבי הקודש הוא אמת? מדוע יש כל כך הרבה סבל בעולם? על שאלות אלה ואחרות עונה ג'ים יעקב בתבונה, בהרחבה ובצורה משכנעת.

עורך דין מוכיח שישוע קם לתחייה

מחבר: ג'ים יעקוב
שפה: עברית

האם תחיית ישוע מהמתים היא רק עניין של אמונה, או יש לה ראיות היסטוריות? איך אירוע כזה יכול להתרחש? עורך דין ג'ים יעקב מציג ראיות ברורות ועונות על השאלות האלה, ועונה באופן ישיר על הטיעונים הסותרים.

Yeshuaקוראים לו ישוע

מחבר: משה רוזן
שפה: עברית

לפני שנים רבות חזה התנ"ך את בואו של האחד שיגאל את העולם מרוע ומחטא, ויכונן סדר חדש. ספר זה בוחן את הנבואות האלה, במטרה לבדוק אם הן התגשמו בדמותו של ישוע. אם הן לא יתגשמו, אין ספק שאנחנו, היהודים, צריכים לדחות אותו. אבל אם ישוע הוא באמת המשיח, עלינו להאמין בו ובאלוהי ישראל ששלח אותו. לכל הפחות עלינו לבחון את הראיות ולבדוק על מה הן מצביעות.

הרועה הטוב, תולדות חייו של ישוע (די וי די)

הפקה: ג'ון היימן
שפות: אנגלית/עברית/רוסית

בתולדות עם ישראל קיימת דמות יהודית אחת שהשפיע על המין האנושי יותר מכל דמות אחרת במהלך ההיסטוריה וזהו ישוע המשיח. המפיק ג'ון היימן ביים סרט על חייו של ישוע והשקיע תשע שנים בחקר על החיים במאה הראשונה לספירה בארץ ישראל. הסרט צולם בישראל בהשתתפות של למעלה מ-5000 שחקנים וניצבים. בתפקיד ראשי: בראיין דיקון.

תהילים

מחבר: אלוהים
שפה: עברית/רוסית

ספר תהילים עם ציון נבואות על המשיח.

הברית החדשה

מחבר: אלוהים
עברית (התרגום החדש)

הִנֵּה יָמִים בָּאִים נְאֻם-יְהוָה וְכָרַתִּי אֶת-בֵּית יִשְׂרָאֵל וְאֶת-בֵּית יְהוּדָה בְּרִית חֲדָשָׁה (ירמיה לא 31)

הברית החדשה

מחבר: אלוהים
עברית (התרגום מאת פר' פרנץ דליטש)

בן דוד

מחבר: הבשורה על-פי מתי
שפה: עברית

ספר הבשורה על-פי מתי הוא אחד מתוך ארבע עדויות על חיי ישוע מנצרת. מתי, אחד משנים-עשר השליחים, מרבה לצטט מהתנ"ך ועוסק בסוגיות הנוגעות לתורה, בהדגישו כי ישוע בא בראש ובראשונה לישראל, בהתאם להבטחות אלוהים בתנ"ך. יותר מאחרים הוא מקשר מאורעות ומעשים בחיי ישוע לנאמר בפי נביאי התנ"ך ובכך נותן תוקף למשיחיותו של ישוע.

Cover_Hazarato_smallחזרתו של החזיר הכשר

מחבר: יצחק שפירא
שפה: עברית/רוסית

הספר "חזרתו של החזיר הכשר" מזמין אתכם להעמיק באחד הסיפורים המרתקים, הטעונים והחשובים של עם ישראל – סיפורו של משיח צדקנו. בואו לגלות מיהו "החזיר" וכיצד הוא קשור לעם ישראל, לאחרית הימים ולגאולת עמנו.